Vincent PF-2
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
- Vincent PF-22-3 dny12 990,00 Kč10 735,54 Kč bez DPH
Vincent PF-2
Filtr PF-2 vychází z topologie stolního filtru PF-1. Vlastní filtr je však integrován do menšího šasi, které je vhodné umístit na podlahu.
Stejně jako model PF-1 je speciálně vyvinut s ohledem na vysoké proudové požadavky zesilovačů tak, aby neměnil jejich dynamické vlastnosti.
Duální konstrukce zabraňuje přenosů rušení a interferencí z digitálních zařízení do napájení analogových systémů.
Celokovové šasi je zemněno na kolík zásuvky, takže nedochází k pronikání VF rušení do těla filtru a zároveň k šíření elektromagnetických vln z filtru do okolí.
O vlastní filtraci se starají vlastní LC filtry složené z proudově naddimenzovaných tlumivek a bezindukčních kondenzátorů od německého výrobce WIMA.
Na panelu najdeme dvě skupiny jakostních síťových zásuvek.
První čtveřice s maximálním příkonem 1.900W je určena pro napájení analogových zařízení ( integrovaných zesilovačů, předzesilovačů a koncových zesilovačů )
Druhá dvojice zásuvek s celkovým příkonem 300W je určena k napájení digitálních zařízení ( CD, DAC, DVD, BD, TV apod. )
Filtr je zároveň vybaven jističem proti přetížení, hlavním vypínačem, LED stavovou kontrolkou a LED kontrolkou fáze.
Použitím síťového filtru PF-2 zlepšíte podání prostorovosti v reprodukci, projasnění dozvuků a detailů jednotlivých nástrojů a celkové sklidnění scény ..
Technical Specifications
- Max. switching capacity: 2200 Watt
- Input: 220 - 240 V/50 Hz AC (max. 10A / 2200 W)
- Outputs: 2 x Schuko sockets for digital (300 W), 4 x Schuko sockets for analogue (1900 W)
- Colour: silver / black
- Weight: 2.7 kg
- Dimensions (W x H x D): 133 x 72 x 350 mm
Vincent PF-2 obdržel maximální hodnocení za zvukový přínos v německém e-zinu hifitest a doporučení od redakce i-fidelity !
![]() | ![]() |
