Audioquest NRG-X2 | 4,5m
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Audioquest NRG-X2 | 4,5m2-3 dny3 290,00 Kč/ ks2 719,01 Kč bez DPH
AudioQuest NRG-X2 Schuko > IEC-C7
AudioQuest NRG-X2 je dvoupólový napájecí kabel určený pro zařízení s napájecím vstupem IEC-C7. Hodí se například pro D/A převodníky, streamery, síťové přehrávače, malé aktivní reprosoustavy, herní konzole, televizní příslušenství nebo další audio/video komponenty s dvoupólovou napájecí zásuvkou.
Kabel využívá polotuhé soustředné vodiče z dlouhozrnné mědi LGC. Tato konstrukce omezuje vzájemný pohyb jednotlivých pramenů ve svazku a pomáhá snížit interakce, ke kterým může docházet u běžných lankových vodičů. Všechny vnitřní vodiče jsou směrově kontrolované s ohledem na odvod vysokofrekvenčního rušení.
NRG-X2 je vhodný jako kvalitnější náhrada běžného přibaleného napájecího kabelu u zařízení s konektorem IEC-C7. U dvoupólového provedení je důležité ověřit kompatibilitu se zařízením – kabel není určen pro komponenty vyžadující třípólový napájecí vstup IEC-C13, IEC-C15 nebo IEC-C19.
Zakončení je provedeno technologií za studena lisovaného spoje. Vnější plášť tvoří černý nylonový oplet s červenými pruhy.
Technické specifikace:
Model: AudioQuest NRG-X2
Typ: dvoupólový napájecí kabel
Řada: NRG
Délka: dle konkrétní varianty
Dostupné délky: 1 m, 2 m, 3 m, 4,5 m, 6 m
Konektory: Schuko / IEC-C7
Použití: zařízení s dvoupólovým napájecím vstupem IEC-C7
Vodiče: polotuhé soustředné vodiče z dlouhozrnné mědi LGC
Průřez / velikost vodičů: 17 AWG
Směrovost: směrově kontrolované vodiče
Zakončení: za studena lisované spoje
Plášť: černý nylonový oplet s červenými pruhy
Zemnění: ne, dvoupólové provedení IEC-C7
Maximální proud: 2,5 A








