Skvělý aktivní reproduktor Bowers & Wilkins ZEPPELIN za skvělou cenu 
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(10:00 - 17:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 450,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kabely
  3. Audioquest Rocket 44 SBW - 2x2m

Audioquest Rocket 44 SBW - 2x2m

  • Doprava ZDARMA

Audioquest Rocket 44 SBW Single Bi-Wire Bi-Wiring: Rocket 44 je vynikající Single-BiWire reproduktorový kabel s neuvěřitelně výhodným poměrem výkon / ... celý popis
Dostupnost
2-3 dny
19 990,00 Kč
16 520,66 Kč
bez DPH
set
Číslo produktu:AQ-ROCKET44-SBW-2M
EAN kód:092592029538
Výrobce:AudioQuest
Délka:2x2,0m
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Audioquest Rocket 44 SBW Single Bi-Wire

Bi-Wiring: Rocket 44 je vynikající Single-BiWire reproduktorový kabel s neuvěřitelně výhodným poměrem výkon / cena. Double Star-Quad geometrie rozděluje kabel na koncích a mění Rocket 44 na pravý BiWire set díky magnetické nezávislosti každé sekce čtyř vodičů. Jedna skupina čtyř vodičů je zaměřena na bezchybnou reprodukci výšek, zatímco druhá je zaměřena na basovou složku. Dohromady tvoří výborně vyvážený Single-BiWire design. 

"Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audiosignálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 44 vyrobeny z kombinace vysoce čisté výběrové mědi s hladkým povrchem PSC a PSC+. PSC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco hladkost a čistota PSC+ ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost. Ve výsledku pečlivě vyladěná kombinace PSC a PSC+ (s převahou PSC+) umožňuje kabelu Rocket 44 podávat zcela čirý a nevídaně jasný zvuk.


Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 44 mezi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation - systémy pohlcení šumu a přeslechů: potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je nízkoztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.

Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 44 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast a  srozumitelnost) než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

Spread Spectrum Technology (SST): každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rušení. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 44 díky tomu přináší čistý, čirý a dynamický zvuk.

Izolace z pěnového polyetylenu (na všech pozitivních vodičích):  jakýkoliv pevný materiál sousedící s vodičem je ve skutečnosti součástí nedokonalého obvodu. Izolace vodičů a materiály plošných spojů pohlcují energii. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Rocket 44 však na obou pozitivních vodičích používá vzduchem plněnou izolaci z pěnového polyetylenu, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylén má nízkou ztrátu a benigní profil zkreslení. Materiál Foamed-PE díky svému vysokému obsahu vzduchu způsobuje mnohem méně efektů rozostření než jiné běžně používané materiály.

Zakončení: konektory SureGrip 500 používají přímé zlaté nebo stříbrné pokovení na vysoce kvalitní základní masivní kov z purpurové mědi. Vzácný čistý kov je na purpurovou měď nanášen přímo jako silná vrstva bez běžně používané mezivrstvy, která může být příčinou ztrát. U SureGrip 500 nejsou používány žádné podkladové mosazné vrstvy, které by nevyhnutelně způsobovaly zkreslení nebo jinak poškodily zvuk. SureGrip 500 využívá efektivní systém pájení za studena. Vysoce kvalitní plášť konektoru je vyroben z patentovaného materiálu podobného keramice a jeho předností je silná odolnost proti rušení.

Čtyři vodiče s pevným jádrem. Měď s hladkým povrchem (PSC) & (PSC+).

Průměr: 13 AWG (2,63 mm²)

Loga

Otevírací doba

Po-Čt: 10:00-12:30 | 13:00-17:30
Pá:         9:00-12:30 | 13:00-17:00
So-Ne: dle dohody

Platební brána Comgate

Kde nás najdete

AVcenter.cz s.r.o. 

Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3

Kontakty
info@avcenter.cz
(10:00 - 17:30)
Copyright © AVcenter.cz s.r.o. 1997-2023